Individualūs verslo valdymo sprendimai Odoo pagrindu

Individualūs verslo valdymo sprendimai Odoo pagrindu

Mūsų veikla orientuota į verslo valdymo sistemos pritaikymą ir kūrimą jūsų poreikiams. Odoo sistemos pagrindu įgyvendiname individualius bei standartizuotus sprendimus. Vykdome pilnos apimties ir dalinius projektus, teikiame projektų palaikymo ir vystymo paslaugas. 

Kliento užklausos registravimas

Visi klientų paklausimai registruojami sistemos CRM modulyje kaip klientų užklausos. Fiksuojama visa komunikavimo istorija. 

Kalendorius

Galimybė matyti planuojamų veiksmų išklotinę, susietą su kalendoriumi. Veiksmų planavimas, susitikimų ir skambučių fiksavimas.

Pardavimo veiksmų planavimas

Veiksmų eiliškumo ir prioritetų nustatymas. Galimybė filtruoti veiksmus, matyti vėluojančius ir neatliktus darbus. Darbų paskirstymas ir ataskaitų rengimas.

Klientų informacijos administravimas

Galimybė tvarkingai saugoti ir redaguoti informaciją apie klientus. Kompanijų ir jų atstovų kortelėse pažymimos ir papildomos pastabos.

Pasiūlymo klientui rengimas

Galimybė formuoti pasiūlymą iš užklausos ir siųsti tiesiogiai iš sistemos. Pasiūlymo versijos saugomos sistemoje ir siejamos su klientu.

Užsakymo suformavimas

Užsakymai susiejami su klientais ir pasiūlymais, siunčiami iš sistemos. Saugoma užsakymų ir užsakymų versijų istorija.

Užsakymų gamybai suformavimas

Klientų užsakymai siejami su gamybos užsakymais. Pardavimo vadybininkai gali stebėti užsakymų vykdymą. Užsakymai gali būti skirstomi į stadijas.

Kainoraščio sukūrimas

Galimybė sudaryti kainoraščius klientams. Nuolaidų suteikimas apibrėžtam laikotarpiui ar kiekiui. Kainoraščių nustatymų valdymas.

Sandėlio apskaita

Medžiagų pajamavimas, rezervavimas pardavimams ir gamybai, priskyrimas užsakymams. Galimybė nurašyti žaliavas.

Kelių sandėlių lokacijos

Apskaitos vedimas daugiau nei viename sandėlyje. Galimybė sekti žaliavų ir medžiagų judėjimą, vesti apskaitą pagal faktinius kiekius.

Žaliavų valdymas

Galimybė sistemingai suvesti, kaupti, redaguoti bei administruoti reikalingą informaciją apie žaliavų atsargas pagal nustatytus parametrus. 

Žaliavų analizė

Galimybė analizuoti žaliavų planavimo atitikimą faktiškai išnaudotoms žaliavoms. Sistemos pagalba generuojamos ataskaitos.

Žaliavų poreikio valdymas

Priminimų generavimas reikalingai užsakyti produkcijai bei pirkimo užsakymo suformavimas tiekėjams. Galima stebėti žaliavų užsakymo būseną.

Technologinių kortelių valdymas

Sistemingas gaminių technologinių kortelių informacijos suvedimas, redagavimas bei administravimas.

Gamybos planavimas

Galimybė sklandžiau organizuoti gamybos procesą jį suskirstant etapais remiantis kompanijos darbo procesu. Etapams priskiriamos funkcijos. 

Gamybos užduočių ataskaitos

Galimybė sekti gamybos užduočių eigą bei rezultatus. Generuojamos darbuotojų ir įrengimų atliktų darbų ataskaitos laiko periodui.

Pristatymas klientams

Pristatymo proceso organizavimas atsižvelgiant į užsakymo būseną bei procesus sandėlyje. Automatinis sąskaitos išrašymas.

Projektų ir užduočių valdymas

Galimybė kurti projektus ir užduotis jų įgyvendinimui. Užduotys turi savo būsenas, joms priskiriami darbuotojai ir terminai.

Projektų valdymo analizė

Galimybė analizuoti vykdomus ir baigtus projektus pasitelkiant diagramas ar užduočių sąrašus. Vykdoma filtracija pagal užduočių statusą.

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Galimybė turėti sistemingą informacijos bazę apie darbuotojus. Darbo grafikų planavimas, darbuotojų atrankų valdymas, darbo našumo fiksavimas.

Vidinė kompanijos komunikacija

Galimybė susirašinėti tarpusavyje, rašyti bei sekti susirašinėjimą prie konkrečių pardavimo galimybių ar kitų objektų.

 

 

Apie Odoo

Odoo

 • Odoo yra puikus įrankis valdyti procesus jūsų kompanijoje. Šia sistema pasitiki daugiau nei 3 mln. vartotojų, tarp kurių yra  Toyota, Hyundai, WWF, Danone, Jamba Juice, Auchan, Jack in the box, La Poste.

 • Platforma yra lengvai naudojama ir funkcionali. Ji sudaryta remiantis moduliniu principu, todėl galima išsirinkti sau reikalingiausias funkcijas, o laikui bėgant pridėti naujų. Susipažinti su Odoo aplinka galite čia: Odoo.com/trial

 • Odoo sistema leidžia sujungti kompanijoje vykstančius procesus į visumą, o kiekvienam klientui išsirinkti reikalingas grandis. Naudojimasis sistema nereikalauja jokių išskirtinių techninių žinių.  

 • Odoo yra pelniusi Deloitte apdovanojimą už itin spartų augimą, todėl galima būti užtikrintiems, kad ši sistema viena pranašiausių lyginant su konkurentais.

 • Odoo atvirojo kodo verslo valdymo sistema yra lanksti ir nuolat vystoma. Sistemos aplikacijos gali būti lengvai pritaikomos prie Jūsų poreikių. Reservation Partner komanda padės greitai sukurti geriausią Odoo platformą Jūsų verslui, o kartu su Odoo būsite lydimi naujausių verslo vystymo sprendimų.

Nauda klientui

Odoo verslo valdymo sistemos įdiegimas ir pritaikymas teikia įvairiapusę naudą klientui:

 • Įmonės veiklos procesų optimizavimas ir lengvas jų valdymas
 • Žaliavų tiekimo optimizavimas ir planavimas
 • Dokumentų kaupimas vienoje vietoje
 • Užsakymo sekimas nuo pradžios iki pabaigos
 • Gamybos rezultatų fiksavimas realiu laiku
 • Verslo procesų analizė: ataskaitos, įspėjimai, grafikai, diagramos
 • Efektyvus pardavimų valdymas
 • Galimybė stebėti informacijos srautus

 

Rekomendacijos verslo valdymo sistemos diegimui

·       Paskirti bent vieną asmenį, kuris būtų atsakingas už projekto koordinavimą ir sprendimų priėmimą.

·       Diegimą vykdyti struktūrizuotais etapais, pavyzdžiui pagal verslo procesus  ir  jų įtaką bendrai įmonės veiklos logikai. 

·       Inicijuoti keitimus tik įsitikinus dėl jų vertės ir  įtakos jau realizuotiems sprendimams.

·       Numatyti biudžetą serverio palaikymo paslaugoms,  o įsigijus savo serverį užtikrinti fizinę serverio priežiūrą.

·       Numatyti pastovų biudžetą priežiūrai ir palaikymui.

 

Go to top