Individualūs verslo valdymo sprendimai Odoo pagrindu

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius pasiūlome tiek standartinius, tiek individualius verslo ir e-komercijos sprendimus verslo valdymo sistemos Odoo pagrindu. Juos galime pradėti daryti nuo pradžių arba plėtoti ir palaikyti jau veikiančią programinę įrangą.

Valdykite žmogiškuosius išteklius

Personalo valdymo moduliai: darbuotojai, kandidatai, biudžetai, motyvaciniai pokalbiai

               

Padidinkite pardavimus

Pardavimų valdymo moduliai (pilnas CRM funkcionalumas, POS aplinka, prenumerata, pardavimai)

               

Pritaikykite marketingą

Marketingo moduliai: el. paštas, renginiai, pokalbiai ir t.t.

              

Atlikite verslo operacijas dar geriau

Sandėlio, gamybos, projektų ir pardavimų valdymo moduliai, inventorizacija

               

Sukurkite internetinius puslapius

Tinklapiai, el. parduotuvės, blog'ai, forumai

               

Kontroliuokite įmonės finansus

Finansų valdymo moduliai: sąskaitos, apskaita, savikainos

          

Padidinkite produktyvumą

Žinučių sistema (pokalbiai, užrašai)

    

 

 

Apie Odoo

Odoo

 • Atvirojo kodo verslo valdymo sistema Odoo pasaulyje pasitiki daugiau negu 2 mln. vartotojų. Tarp kurių gerai žinomi prekiniai ženklai: Toyota, Hyundai, WWF, Danone, Jamba Juice, Auchan, Jack in the box, La Poste, Exki ir daugelis kitų.
 • Odoo vartotojų dažnai vadinama „viskas viename“ verslo valdymo sistema, kuri yra ne tik patraukli dėl savo išvaizdos parinkčių, bet ir itin lengvai naudojama. Kviečiame išbandyti: Odoo.com/trial
 • Odoo paprastumas slypi tame, jog puikaus tinklalapio, el. parduotuvės, forumo ar blog‘o sukūrimui Jums nereikia jokių išskirtinių techninių žinių, turite galimybę lengvai valdyti apskaitą ir kitus reikalingus įrankius.
 • Jeigu norėdami vykdyti savo veiklą naudojatės daugybe duomenų bazių, skirtingų e-komercijos įrankų, tuomet Odoo kaip tik Jums, ši verslo valdymo sistema leis viską integruoti į vieną vietą. Nuorodoje galite išvysti keletą aplikacijų, kurias galite pakeisti su Odoo: Odoo.com/page/open-source-alternative
 • Odoo yra lanksti ir nuolat vystoma. Sistemos aplikacijos gali būti lengvai pritaikomos prie Jūsų poreikių. Reservation Partner komanda padės greitai sukurti geriausią Odoo platformą Jūsų verslui, o kartu su Odoo būsite lydimi naujausių verslo vystymo sprendimų.

Nauda klientui

Odoo sprendimai: naudojama atvirojo kodo verslo valdymo sistema, kurią įmonės ir organizacijos gali pritaikyti individualiai, atsižvelgiant į veiklą, vykstančius verslo procesus, organizacijos struktūrą bei įmonės valdymo strategiją.

Mūsų naudojama verslo valdymo sistema Odoo ne tik padės lengvai administruoti įmonės veiklą bei procesus, bet ir padidins veiklos efektyvumą, padės valdyti pardavimus bei klientų srautus. Gamybinėms įmonėms, padės suvaldyti ir stabilizuoti procesus bei padidinti gamybos, linijų ar staklių efektyvumą. Sandėlio sistema, padės suvaldyti sandėlyje turimus prekių kiekius bei logistiką. Tai duomenų integracija ir procesų pasidalinimas, darbo vietų diversifikavimas, finansinė ir ryšių informacija vienoje vietoje, plačiai taikoma, veikianti naršyklėje, paplitusi visame pasaulyje, turinti per 4500 modulių verslo valdymo sistema, kurią pritaikysime Jūsų verslo modeliui.

 Verslo analizė: tai rinkinys metodikų, programinės įrangos ir technologijų skirtų duomenų iš skirtingų sistemų surinkimui, apjungimui ir pateikimui konkrečiam darbuotojui priimtiniausiu būdu (ataskaitomis, įspėjimais, grafikais, tendencijomis, įžvalgomis) ir tinkamu metu. Verslo analitikos diegimas, tai jūsų veiklos informacijos sutvarkymas, valdymas, optimizavimas.

Rekomendacijos verslo valdymo sistemos diegimui

 • Projekto vadovas – paskiriate vieną asmenį, prisiimantį projekto valdymą, koordinavimą, derinimą ir turintį teises priimti sprendimus.
 • Numatyti pastovų biudžetą priežiūrai.
 • Diegimą vykdyti mažais etapais, vieną procesą ar gamybos barą po kito. T.y. „Dramblį valgom mažais kąsneliais“. Pirma padarome minimaliai, vėliau papildome reikiamomis funkcijomis. 
 • Pereiti prie sistemos naudojimo kiek įmanoma anksčiau, bet ne vėliau kaip per 3 mėnesius nuo dalinio ar pilno sistemos diegimo (pvz. vienam gamybos barui).
 • Inicijuoti keitimus ir pritaikyti konkretiems poreikiams tik panaudojus įdiegtą funkcionalumą bent 1 savaitę.
 • Įsigyti reikiamą įrangą – terminalus, skanerius, barkodų spausdintuvus ir t.t. 
 • Numatyti ~150 EUR mėnesiui biudžetą serverio nuomos paslaugoms, arba įsigyti ir serverius laikyti pas save – vienkartinės išlaidos nuo 3000 EUR
 • Visose planuojamuose vietose kur bus terminalai ir naudojama sistema užtikrinti patikimą WiFi ryšį.
 • Įdiegus sistemą rekomenduojame turėti 1-2 darbuotojus labai gerai išmanančius sistemą, kurie ją administruotų ir mokytų naujus darbuotojus naudotis sistema.

 

Go to top